Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/ Molex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | Black |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24.6 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴






