Високоякісний, сучасний та міцний килимок для миші, розроблений для геймерів. Сумісний з лазерними та оптичними мишами. Правильне розташування волокон тканини забезпечує високу швидкість руху та дуже хороший контроль над мишею під час гри. Нижня частина килимка виготовлена з ковзної гуми, що запобігає його переміщенню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 800 х 300 х 2 мм |
| Тип поверхні | control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


