Ефективна потужність охолодження
Дві мідні теплові трубки з прямим контактом ефективно передають тепло для оптимального розсіювання через башту радіатора. Вентилятор PWM діаметром 92 мм забезпечує збалансований повітряний потік, що забезпечує продуктивність та безшумність.
Нова сімейна поява
AG200 використовує новий дизайн сімейства DeepCool і відрізняється унікальним набором матричних ребер, які щільно пакують кожне ребро для акуратної та міцної конструкції.
Проста установка
Сумісність із платформами з кількома сокетами від Intel та AMD з підтримкою останніх змін. Забезпечте належний тиск при монтажі за допомогою кронштейнів, що додаються, для безшовної установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 133 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.56 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність (TDP) | 100 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 36.75 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.13 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.89 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴










