Кулер для корпуса Noctua NF-A4x10 FLX- це найменший вентилятор у всій продуктовій лінійці Noctua, який призначений для обдування радіаторів чіпсета і силових елементів, провітрювання мініатюрних блоків живлення і корпусів. Він має габарити 40х40х11 мм і посадкові отвори, розташовані у вигляді квадрата зі стороною 32,5 мм.
При створенні NF-A4x10 FLX були використані кілька фірмових технологій Noctua, включаючи вдосконалений підшипник, унікальний каркас і лопасті. Незважаючи на високу швидкість обертів NF-A4x10 FLX зберігає прийнятний рівень шуму, і може бути використаний для різних цілей, наприклад для охолодження чіпсета материнської плати або для відводу нагрітого повітря від радіатора на транзисторах. Кулер оснащений модернізованим підшипником SSO2 і має фірмове забарвлення в коричневі і бежеві тони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 40 х 40 х 10 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 0.6 Вт |
| Споживаний струм | 0.05 А |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 1.78 мм H2O |
- Ціна: 685 ₴



