DeepCool AG500 BK ARGB - це повністю чорний компактний процесорний кулер з однією вежею, орієнтований на високу продуктивність, оснащений п'ятьма мідними тепловими трубками з прямим контактом, упакованими в щільну вежу радіатора для оптимального відведення тепла, у поєднанні з точно налаштованим 120-мм ШИМ ARGB. Вентилятор для потужного охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.68 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1850 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 67.88 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.4 дБ |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.14 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.04 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴










