IPS-монітор Full HD
Монітор LG з технологією IPS підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Час відгуку скорочується, кольоропередавання поліпшується, і користувачі можуть дивитися на екран під широким кутом.
Досвід занурення
Цей дисплей має тонку рамку з трьох боків і не відволікає від сліпучо точного передавання зображення, а його зручне регулювання нахилу дає змогу створити оптимальне робоче середовище.
Менше синього, покращений візуальний комфорт
Щоб знизити навантаження на зір і забезпечити комфорт для очей під час читання документів на моніторі, у режимі читання колірна температура та яскравість регулюються так само, як під час читання паперової книги.
Безпечне мерехтіння
Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння на екрані та забезпечує комфортне робоче середовище для ваших очей.
1 мс MBR
MBR (зменшення спотворення в русі) 1 мс допомагає згладити ігровий процес, зменшуючи розмитість і подвоєння зображення. Динамічна синхронізація всіх дій дає геймерам конкурентну перевагу.
AMD FreeSync
З технологією AMD FreeSync геймери можуть плавно та швидко переміщатися в динамічних іграх із високою роздільною здатністю. Це практично зменшує розриви та спотворення на екрані.
Реагуйте на супротивників швидше
Зменшує затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, щоб допомогти геймерам вловлювати критичні моменти в режимі реального часу.
Атакуй першим у темряві
Black Stabilizer допомагає геймерам уникати снайперів, що ховаються в найтемніших місцях, й атакувати першим.
Найкраща ціль
Точка прицілу фіксується в центрі для підвищення точності стрільби.
Керування на екрані
Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши екран або налаштувавши основні параметри монітора лише декількома клацаннями миші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 8.3 кг |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021;LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Black Stabilizer;CrossHair;Dynamic Action Sync;Flicker-Free;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 9 247 ₴







