для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 145 до 295 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 4, LCD - дисплей, 160 x 450 x 220 мм, 22.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 145 до 295 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 491 ₴

