Вдосконалить свою продуктивність, оптимізувавши свій робочий простір з Razer Pro Glide - м'яким килимком для миші, спроектованим для надання більш високого ступеня управління мишею для виконання поточних завдань і виконаний з товстої високоплотной гумової піни, міцною і зручною у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | Відстеження миші з точністю до пікселя;Мікротекстурована поверхня;нековзка основа;Оптимізовано для в |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 360 x 275 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴









