500 GB, 7200 об./хв, 16 MB, SATA III, 2,5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Об'єм буфера | 16 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Споживча потужність | 9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴



