Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105 оснащений 5 портами 10/100/1000 Мбіт / с, що значним чином збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі, вимогливі до пропускної здатності каналу файли. Миттєва передача по мережі графіки, CGI-, CAD- та мультимедіа-файлів. Тепер, при переході на гігабитну мережу, ви можете проявити турботу про навколишнє середовище! При створенні 8-портового гігабітного комутатора TL-SG105 використовувалися новітні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю, що здійснюються при її виробленні.
При виключенні комп'ютера або мережевого устаткування, відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати багато електроенергії. Комутатор TL-SG105 може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порту і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах. Короткий кабель споживає менше електрики зважаючи менших втрат при передачі; але на більшості комутаторів це не береться до уваги - вони подають однакове живлення поза залежності від довжини кабелю. Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Не потрібно додаткової настройки. Функція авто-MDI / MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і робить налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
При виключенні комп'ютера або мережевого устаткування, відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати багато електроенергії. Комутатор TL-SG105 може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порту і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах. Короткий кабель споживає менше електрики зважаючи менших втрат при передачі; але на більшості комутаторів це не береться до уваги - вони подають однакове живлення поза залежності від довжини кабелю. Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Не потрібно додаткової настройки. Функція авто-MDI / MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і робить налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 8;Windows 98SE;Windows NT |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 8.31 Mpps |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



