Найшвидший виграє Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність у іграх. Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Внутрішня тактова частота | 4.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 27.09.2022 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 170 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 12MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 64MB |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | AM5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 788 ₴

