Тип - чоловічі, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 14 днів, 46 мм, Вага - 48 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 г |
| Висота корпусу | 46 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;альтиметр;барометр;гіроскоп;компас;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;вбудований динамік;вбудований мікрофон;календар;керування музичним плеєром;органа |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | сріблястий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Операційна система | пропріетарна |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Чоловічі |
| Тип заряджання | бездротова |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 10.9 мм |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Ширина корпусу | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 531 ₴






