Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR -Ready Premium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 571 ₴


