15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц), 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, 1.9 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.1 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 55 Втг |
| Ємність батареї | 11.4V 4825mAh (55Wh) |
| Аудіосистема | 4 динаміка |
| Бездротові технології | Bluetooth;WiFi 6 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 240.4 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Матеріал корпусу Метал/пластик |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Vinga Iron |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;до 30 000 грн;з SSD-диском;н |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 058 ₴










