Серія - P41 PLUS SOLIDIGM, 512 GB, 3D QLC, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 3500 Mb/s, Швидкість запису - 1625 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм, 5 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1625 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука |
| Серія | P41 PLUS SOLIDIGM |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 1625 Mb/s |
| Вага | 5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992 ₴

