1.77", 128x160, 32 Mb, 32 Mb, Bluetooth, 600 mAh, FM-радіо, ліхтарик, жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verico |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Жовтий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 113 х 51 х 13 мм |
| Тип SIM-картки | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴





