6.5", 1080 x 2400 pixels, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 695, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 8 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, темно-червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Екран | |
| Тип екрану | P-OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 168.3 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | Adreno 619 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.5" |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.45 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 8 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | Кожа |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 13 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке зарядження |
| Особливості | Fast charging 30W;IP54 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 160 x 74.4 x 7.6 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash) |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 314 ₴






