Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 800RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 19.3 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 5 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 27 мм |
| Рівень шуму | 19.3 дБ |
| Споживаний струм | 0.11 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 0.45 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴







