Вентилятор QUBE FR-701 з типорозміром 120 мм призначений для встановлення в корпус або радіатори системи охолодження, коли необхідна гарна продуктивність за низького рівня шуму. На максимальних обертах 1200 об/хв рівень шуму є в комфортних межах 25 дБА. Конструкція 9 лопатей з агресивним профілем дає змогу створити повітряний потік до 32 фут³/хв.
Наявність контурної повноколірної RGB-підсвітки (з можливістю синхронізації з іншими компонентами ПК) додатково підкреслить вашу конструкцію яскравим багатобарвним освітленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 32.1 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Споживана потужність | 7.2 Вт |
| Споживаний струм | 0.55 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 0.96 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴









