Особливості й можливості:
- Висока продуктивність за низького рівня шуму, виготовлений із високоякісних матеріалів із застосуванням безлічі технологій, зарекомендували себе раніше.
- Anti-Stall Knobs — додаткові аеродинамічні елементи на лопатях, що покращують повітряний потік
- AAO (Advanced Acoustic Optimisation) — спеціальна конструкція рамки з антивібраційними вставками
- Stepped Inlet Design — ступінчастий дизайн рамки вентилятора
- Inner Surface Microstructures — спеціальні виїмки на внутрішній поверхні рами вентилятора
- Smooth Commutation Drive2 — друге покоління приводів із плавною комутацією полюсів
- Оливний гідродинамічний підшипник другого покоління
- Період безперервної роботи — 150 000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 17.8 дБ |
| Споживана потужність | 0.6 Вт |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Тиск | 2.61 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴





