Корпусний вентилятор Arctic P14 — потужний повітряний потік і високий статичний тиск за низького рівня шуму. Підтримує керування методом ШІМ-модуляції й технологію PST. Має тривалий ресурс. Встановлення — корпус ПК, процесорний кулер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 145 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1700RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 27 мм |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника | 2 шарикопідшипника (2 підшипника кочення) |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



