PCI-Express 4.0, 24 ГБ, GDDR6X, 384 Bit, Boost — 2595 MHz, 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1а, 16 pin, 450 Вт, 322 х 136 х 62 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4090 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 1777 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 322 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1а |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 24 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 384 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 322 х 136 х 62 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 21000 MHz |
| Частота процесора | 2595 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 834 ₴







