Серія - P41 PLUS SOLIDIGM, 1 TB, 3D QLC, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 4125 MB/s, Швидкість запису - 2950 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм, 5 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 4125 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2950 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;швидкі |
| Серія | P41 PLUS SOLIDIGM |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 400 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Вага | 5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 170 ₴



