Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Чохол |
| Розміри | |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Ширина основного відділення | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴





