12 В, 55 А·год, Клеми — М6, гелева, 229 х 138 х 208 мм, 16.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 55 А·год |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 229 х 138 х 208 мм |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | М6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 467 ₴

