
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) High Quality (PSL3867)
1 025 ₴
- В наявності
- Код: 00-00063453
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADLX65CLGC2A ADLX65CLGE2A ADLX65CDGE2A ADLX65CCGE2A |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴



