
Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S)
1 141 ₴
- В наявності
- Код: 00-00050513
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | захист від перенапруги |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴

