12 В, 4 А·год, 89 х 100 х 70 мм, 1.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ;універсальні |
| Розмір | 89 х 100 х 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴

