Твердотільний накопичувач 240Gb, DATO, SATA3, 2.5", 3D TLC, 550/500 MB/s (DS700SSD-240GB)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dato |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Тип | SSD |
| Вага | 42 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴


