
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 45W 19,5V 2,31A, 4.5*30 (26322 / LHP45/19.5-4.5*3,0)
396 ₴
- В наявності
- Код: 00-00094389
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴
