HP 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0(pin inside) (HSTNN-LA35) – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живленням вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | захист від перенапруги |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴




