Передові інженерні рішення
Фахівці MSI мають величезний досвід розробки високопродуктивних материнських плат. Вони відбирають найкращі схеми та компоненти, щоб створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.
Поліпшена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI мають передову функціональність і технології, які будуть корисними для будь-якого користувача, будь то геймер, професіонал або комп'ютерний ентузіаст.
Екстремальне тестування стабільності та сумісності
Компанія MSI проводить тестування модулів пам'яті найбільш популярних марок, включаючи Corsair, Crucial, Kingston, G. Skill та багато інших, щоб забезпечити їх максимальну сумісність зі своїми продуктами та покращити розгінний потенціал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 5 шт. |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 4-pin 12В;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125BG |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 925 ₴





