Серія - NM620, 256 GB, 3D TLC, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3300 Mb/s, Швидкість запису - 1300 Mb/s, 80 x 22 x 2.25 мм, 9 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexar |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.25 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Серія | NM620 |
| Швидкість записування | 1300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3300 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701 ₴

