Стабілізатор напруги малої потужності. Призначений для захисту опалювального обладнання, побутової малопотужної техніки від підвищеної/зниженої напруги та короткого замикання в мережі електроживлення. Простий і надійний релейний стабілізатор, корпус підлогового виготовлення.
Індикація відбувається за допомогою цифрового вольтметра. Є захист від перевантаження, перегрівання, підвищення й пониження напруги, короткого замикання, високовольтних імпульсів, перешкод у мережі, чотири ступені перемикання.
Особливості:
- Нормалізує напругу
- Захищає від стрибків напруги
- Аналогова система контролю
- Надійні силові елементи
- Швидке реагування на зміну напруги
- Цифрова індикація
- Працює з усіма різновидами побутової техніки, аудіо-, відео- та комп'ютерної техніки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Вихідні роз'єми | 1 х Schuko |
| Вхідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Защита от | імпульсні перешкоди;зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруга;перевантаження;перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 500 VA |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴





