Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-2000 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів, захист пристроїв-споживачів від неприпустимих відхилень напруги, високочастотних і імпульсних перешкод.
Особливості моделі:
- Тонкий металевий корпус з можливістю фіксації на стіні
- Захист пристроїв-споживачів від підвищеної і зниженої вхідної напруги, високочастотних і імпульсних перешкод
- Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання
- Широкий діапазон вхідних напруг 140-260 В
- Висока точність стабілізації вихідної напруги
- Мікропроцесорне управління
- Цифрові індикатори вхідної і вихідної напруг
- Тороїдальний трансформатор з вбудованим оновлюваним захистом від перегрівання
- Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його поновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | висока напруга;вхідна напруга |
| Вага | 5 кг |
| Вихідні роз'єми | 1 × CEE7/4 |
| Вхідні роз'єми | 1 × СЕЕ7/7 |
| Відносна вологість | 10 - 90 % |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Запобіжник | 15 А |
| Защита от | високовольтні перешкоди;високочастотні перешкоди;зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруг |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Розмір, мм | 370×200×60 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 8 % |
- Ціна: 2 791 ₴

