Спосіб установки - настільний, потужність, Вт - 1600 Вт, потужність, ВА - 2000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 150V, максимальна вхідна напруга, В - 270V, кількість розеток - 1, відображення значень вхідного/вихідного напруг - LCD дисплей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Розмір, мм | 139 х 171 х 234 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴







