Компактні, надійні стабілізатори напруги серії ТСА, призначені для захисту побутової техніки, персональних комп'ютерів, аудіо і відеотехніки, систем управління автономним водо-і теплопостачанням і ін малопотужної техніки від добових коливань напруги в електромережі. Стабілізатор Powercom TCA-2000 виконаний за класичною схемою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | світлодіод |
| Гарантія | 24 |
| Защита от | високочастотні перешкоди;коротке замикання;перевантаження |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 176 В |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 123x136x102 |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 661 ₴

