Компактний, надійний стабілізатор напруги TCA-1200 від Powercom призначений для захисту побутової техніки, персональних комп'ютерів, аудіо та відеотехніки, систем керування автономним водо- і теплопостачанням тощо малопотужної техніки від добових коливань напруги в електромережі.
Стабілізатор TCA-1200 виготовлений за класичною схемою — автотрансформатор із перемикними через реле обмотками.
Характеристики:
— робочий діапазон напруги 220 В +/- 20%
— вихідна напруга 220 В +/- 7%
— ККД понад 95%
— захист від перевантаження і струмів короткого замикання
— захист від високовольтних імпульсів
— сумісний з усіма типами пристроїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | висока напруга;низька напруга;підключення до мережі |
| Вага | 1.6 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | світлодіод |
| Гарантія | 24 |
| Защита от | високочастотні перешкоди;коротке замикання;перевантаження |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 176 В |
| Потужність, ВА | 1200 VA |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Розмір, мм | 123x136x102 |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴

