Стабілізатор GEMIX SN -1000
Автоматичний стабілізатор напруги Gemix SN-1000 призначений для захисту побутових приладів потужністю до 1000 ВА, від основних проблем з електроживленням: підвищення і пониження напруги.
Особливості: нормалізує напруга. Захищає від стрибків напруги. Аналогова система контролю. Надійні силові елементи. Швидке реагування на зміну напруги. LED індикація. Працює з усіма видами побутової техніки, AV і комп'ютерної техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантія | 24 |
| Защита от | імпульсні перешкоди;високовольтні перешкоди;зниженої напруги;підвищена напруга;перевантаження;перегр |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 160 В |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Розмір, мм | 123 х 123 х 120 мм |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526 ₴




