Стабілізатори релейного типу GEMIX SDR-1000 призначені для підтримки стабільної напруги в однофазних мережах 220В та частотою 50 Гц, для живлення AV, комп'ютерної техніки та побутових приладів. Похибка стабілізації на виході становить 8% для діапазону вхідної напруги 204В-236В і 10% для 198В-242В. Розглянутий стабілізатор напруги не потребує додаткового монтажу завдяки зручній конструкції полочного типу.
Особливості серії SDR:
- Нормалізують напругу в широкому діапазоні від 140 до 260 В
- Система захисту від короткого замикання та стрибків напруги (спрацьовує при напрузі вище 255±5В протягом 3 с і загоряється індикатор “UNUSUAL”)
- Функція затримки увімкнення навантаження 6 сек або 120 с, для нормалізації напруги (блимає індикатор “DELAYIND LED”)
- Цифровий LED-дисплей, який відображає значення вхідної та вихідної напруги
- Вихід USB для заряджання (0,5А, MAX 1,0A)
- Металевий корпус
- Захисний вимикач живлення стабілізатора
Забезпечують захист від:
- Підвищення та зниження напруги
- Перешкод у мережі живлення
- Високовольтних стрибків (вище 255±5В)
- Перевантаження (При струмі понад 8А)
- Перегрівання пристрою (при температурі вище 120°С)
- Короткого замикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Вихідні роз'єми | 2 х Schuko |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Гарантія | 12 |
| Защита от | зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруга;перевантаження;перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Рекомендоване застосування | для комп'ютера;для котла;для побутової техніки;для телевізора;для холодильника |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴

