Спосіб установки - настінний, потужність, Вт - 6000 Вт, потужність, ВА - 10000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 140 В, максимальна вхідна напруга, В - 260 В, точність стабілізації - ± 8 %, підключення до мережі 220В - клемна колодка, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Вхідні роз'єми | клеми |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 12 |
| Защита от | зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруга;скачки напруги |
| Країна виробництва | Індія |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140 В |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Підключення до мережі 220В | клемна колодка |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Точність стабілізації | ± 8 % |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 452 ₴





