Особливості:
- Велика ємність: 520 Вт*год / 140400 мА*год
- Чиста синусоїда змінного струму на виході
- Вихідна потужність змінного струму до 500 Вт, пікова потужність 1000 Вт.
- USB порт швидкого наснаження QC 3.0, порт Type-C
- Інтелектуальна система BMS, багаторівневий захист.
- Мінівентилятори, вбудовані з двох боків, швидко розсіюють тепло.
- Запускайте 11 пристроїв одночасно
Характеристики:
- Ємність: 520 Вт*год (140400 мА*год/3.7 В)
- Вихідна потужність змінного струму: 500 Вт (пікова 1000 Вт)
- USB порти: 1 x QC 3.0 (18 Вт); 2 x 5В/3.1А
- Порт Type-C: 1 x PD 18 Вт
- Порт постійного струму: 4 x 9-12.6 В/10 А (макс.)
- Автомобільний порт: 1 x 9-12.6 В/10 А (макс.)
- Вхід постійного струму (PV): 13 В-22 В
- Акумулятор: літій-іонний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flashfish |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 520 Вт·год |
| Вага | 5.8 кг |
| Вихідна напруга | 12 В;14.5 В;14.8 В;15 В;16 В;16.8 В;17 В;18 В;19 В;20 В |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0;Qi бездротова зарядка;З індикатором рівня заряду;З дисплеєм;З л |
| Період експлуатації | від 800 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для електроніки;для фотоапаратів |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип заряджання станції | мережа;постійний струм;сонячна панель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 486 ₴






