EcoFlow удосконалить лінійку компактних та легких портативних зарядних станцій. Представляємо універсальну портативну зарядну станцію для дому, роботи та подорожей – RIVER 2 Pro!
Преміум LFP-акумулятор для тривалого використання
RIVER 2 Pro ємністю 768 Вт*ч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює більше 10 років щоденного використання. зарядну станцію займає < 30 мс, у разі раптового відключення електропостачання. Забезпечте постійне енергозабезпечення для 80% побутових приладів вашого будинку за допомогою RVER 2 Pro. br/>Нова станція RIVER 2 Pro має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 7.5 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Pro на 30% легше.
Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хвилин
Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. Будьте готові до аварійних вимкнень електроенергії або незапланованих поїздок. strong> зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Гарантія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Wi-Fi;З дисплеєм;Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для котлів;для смартфонів |
| Розмір | 27 х 26 х 22.6 см |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип | станція заряду |
| Тип батареї | LiFePo4 |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
- Ціна: 21 488 ₴










