Особливості Eaton 5E1600UD 1600VA (5E1600UD):
- Відповідає останнім стандартам і дозволам (сертифікація зовнішньої лабораторії):
- Надійний ДБЖ за привабливою ціною для ПК, HD-телевізора, інтернет-шлюзу
- Легко підключайте будь-яке обладнання завдяки розеткам Schuko (DIN/IT)
- Порт USB
- Подвійне посилення AVR (автоматичне регулювання напруги)</li>
- Сумісний
з Eaton UPS Companion: програмне забезпечення для моніторингу та відключення - Компактний дизайн для легкої інтеграції
- Тихий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Вихідна напруга | 1600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 330 х 180 х 133 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 099 ₴




