12 В, 9 А·год, 151 х 65 х 94.5 мм, 2.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А·год |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 65 х 94.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴




