12 В, 20 Аг, 181 x 165 x 77 мм, 5.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 181 x 165 x 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴

