Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 6 А·год |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Вага | 1.97 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat);герметична |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 51 х 99 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴

