Декілька світлодіодних RGB-кілець
Світлодіодні RGB-кільця на передній та бічних панелях вентилятора створюють ефект “планетарних кілець”, який надає підсвічуванню Saturn унікального та космічного вигляду.
Статичне підсвічування FRGB надасть стильного та унікального вигляду вашому ПК.
Вигнуті лопаті
Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження.
Антивібраційні прокладки
Антивібраційні прокладки поглинають та демпфують вібрації, спричинені обертанням вентилятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/ Molex |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 112 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 35.8 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 19.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 1.31 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴







