некерований, настільний/в стійку, Портів - 8, Gigabit Ethernet, Комутація - 16 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 158 мм, Г - 99 мм, В - 25 мм, 8x10/100/1000TX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Висота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 99 мм |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴

