n, ac, g, ax, 2402 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, незйомні + внутрішні, Антен - 4, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, VPN - так, 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 222 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac;IEEE 802.11ax |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 97 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK;WPA3-SAE |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 2 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | MU-MIMO;Підтримка технології Beamforming;Підтримка технології MESH |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;IPv4;IPv6;NAT |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac;ax;g;n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому |
| Тип антени | незйомні + внутрішні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 640 ₴





